Kalite Politikamız

Etik ve bilimsellikten ödün vermeden, hasta beklentilerini ve tıbbi gereklilikleri karşılayan laboratuvar hizmetini, sürekli eğitim, bilgilendirme, ölçme, analiz ve iyileştirmeler eşliğinde sunmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Nadir, tanısız, tanımsız ve genetik hastalıkların tanı hizmetlerini, ülkemizde uygulanan yönetmelikler ve etik değerler ışığında tüm dünyada uygulanan bilimsel tanı standartları ile din, dil, ırk ve/veya herhangi sosyo-ekonomik fark gözetmeden yüksek hasta memnuniyetini ön planda tutarak herkesin ulaşabileceği şekilde sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; 1999’dan bugüne kadar “İnsan için Sağlık, Sağlık için Bilim” sloganımızla elde ettiğimiz bilimsel bilgi birikimi ile ülkemizi nadir, tanısız, tanımsız ve nadir hastalıkların tanısında uluslararası alanda da lider konuma getirmek ve tüm ülkelerin vatandaşları için genetik test hizmetini ulaşılabilir kılmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

İntergen Genetik ve Nadir Hastalıklar Tanı Araştırma ve Uygulama Merkezi A.Ş. TS EN ISO 15189 Tıbbi Laboratuvarlar - Kalite ve yeterlilik için şartlar standardı kapsamında; plan ve hedefleri gereğince, mevcut mevzuatlara ve kalite gerekliliklerine uygun olarak tarafsız, hızlı, etkin, devamlı, doğru, istikrarlı, güvenilir ve bağımsız bir politika izlemeyi amaç edinmiştir. İntergen, sahip olduğu ISO 15189, ISO 27001, ISO 13485, ISO 9001 kalite yönetim sistemlerini uygulayan, Sağlık Turizmi yetki belgesi, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan onaylı Ar-Ge Merkezi belgesine sahip, uluslararası düzeyde kabul gören dış kalite kontrol programlarına katılım sağlayan, uluslararası ilaç firmaları tarafından gerçekleştirilen denetimleri ile kalite standartlarına en üst düzeyde önem vermektedir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?